ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Г.Т. Танцюри с. Зятківці

Знання - це скарб, а вміння вчитись - ключ до нього

Новини


Останній дзвоник

Ось і все. Навчальний рік позаду!
Попереду канікулів пора.
Їх дочекалася шкільна наша громада!
Радіють всі: дорослі й дітвора.

 Ось і дійшов до завершення 2022-2023 навчальний рік, рік, який був складним та сповнений випробовувань, але з іншого боку він був цікавим, захоплюючим і несподіваним, насиченим відкриттями та досягненнями.
Свято останнього дзвоника – це завжди про радість канікул і смуток про завершення дитинства для випускників. У ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Г.Т.Танцюри с. Зятківці свято, яке кожного року чекають діти, пройшло піднесено та урочисто. Розпочалося  з виходу випускників та Державного Гімну України. За традицією, здобувачі освіти Лебідь Марія та Солодкий Артем поклали квіти до меморіальних дошок полеглим випускникам Вадиму Проніну та Валерію Гнелиці. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам´ять усіх загиблих Героїв у російсько-українській війні. Директор закладу Марія Іщенко привітала всіх присутніх із завершенням навчального року, На святі були присутні гості: староста Зятковецького старостинського округу Кондренко Василь Володимирович, приватний підприємець Лебідь Юлія Юріївна .
Адміністрація закладу відзначила кращих учнів Похвальними листами та подяками. На подвір’ї закладу випускники станцювали танець з наймолодшими учнями, а першокласники привітали випускників зі святом, на згадку про заклад подарували невеликі сувеніри та пов’язали  сині стрічки.
Наостанок випускники вийшли під вишитими рушниками батьків на свій останній урок.
По всіх класах відбулись святкові класні години.
Будьте усі здорові, набирайтеся сил та натхнення для нового навчального року! Позитивних вражень, неймовірних емоцій, нестримних ідей та їх втілення, тепла та справжнього літнього сонечка усім. Миру нашій рідній Україні. Випускникам - щасливої дороги у майбутнє!
   
      


04.06.2023 | Aдмін

Вернутись назад