ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Г.Т. Танцюри с. Зятківці

Знання - це скарб, а вміння вчитись - ключ до нього

Про булінг

 

Громадська організація "Ла Страда-Україна"  

La strada Ukr.pdf

 

Чат-бот “Кіберпес” почав роботу у Telegram t.me/kiberpes_bot та Viber viber.com/kiberpes – він допоможе дітям, батькам і вчителям дізнатись про те, як діяти у випадку кібербулінгу. Більше про це – на сайти МОН.  

 

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)    protudia bulinhu.pdf

 

Хто і як відповідатиме за булінг  informazia - laws a4 v5a.pdf

 

План заходів щодо профілактики булінгу на 2023/2024 навчальний рік

Важливо: 

Для безоплатної правової допомоги необхідно перейти за посиланням https://legalaid.gov.ua/

 

Допомога: 

 

В Україні запрацювала цілодобова гаряча лінія для тих, хто страждає від домашнього насильства    

Державна «гаряча» лінія 1547

Наприкінці грудня 2019 р. Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 1145 «Про поширення експериментального проекту із створення «єдиного входу» опрацювання звернень громадян та запитів на публічну інформацію на опрацювання звернень та повідомлень про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства, відповідно до якої прийом звернень та повідомлень про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства здійснюватиметься за телефонним номером 15-47. Дзвінки до кол-центру зі стаціонарних та мобільних телефонів є безкоштовними. 

 

Порядок подання (з дотриманням конфіденційності)

 та розгляд заяв про випадки булінгу (цькування)

в закладі загальної середньої освіти

 І-ІІІ ступенів імені Г.Т.Танцюри с. Зятківці

1. Здобувачі освіти, працівники та педагогічні працівники, батьки та інші учасники освітнього процесу, яким стало відомо про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого стали, або підозрюють його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб зобов’язані повідомляти директору закладу або інших суб’єктів реагування на випадки булінгу в закладі освіти.

2. Розгляд та неупереджене з’ясування обставин випадків булінгу (цькування) здійснюється відповідно до поданих заявниками заяв про випадки булінгу (цькування).

3.  Заява подається у письмовому вигляді на ім’я керівника освітнього закладу відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

4.  Заяви реєструються в окремому журналі реєстрації заяв про випадки булінгу (цькування).  Заява заповнюється державною мовою, розбірливим почерком. Виправлення не допускаються. У заяві необхідно вказати: прізвище, ім’я, по батькові заявника, адресу фактичного проживання, контактний телефон; статус (постраждалий чи свідок булінгу); навести розгорнутий виклад фактів; інформацію  щодо джерела отримання інформації; тривалість; дата подання заяви та особистий підпис.

5.  Датою подання заяв є дата їх прийняття.

6. Відповідно до такої заяви директор закладу видає організаційний наказ про проведення розслідування та у 3-денний період з моменту отримання заяви скликає засідання комісії з розгляду випадку булінгу (цькування).

7. До складу Комісії входять директор закладу, педагогічні працівники, батьки постраждалого  та  булера.

 8.  Комісія у своїй діяльності керується законодавством України та іншими нормативними актами.

9. Комісія з розгляду випадків булінгу (цькування) у 7-денний період з моменту отримання заяви проводить розслідування, з’ясовує всі обставини та за результатами розслідування приймає відповідне рішення та рекомендації. За підсумками роботи комісії складається протокол. 

10. Якщо випадок цькування був єдиноразовим, питання з налагодження мікроклімату в дитячому середовищі та розв’язання конфлікту вирішується у межах закладу освіти учасниками освітнього процесу. Результат  розслідування та рішення комісії доводиться керівником закладу до відома постраждалого.

11.  Якщо Комісія визначила, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, тобто відповідні дії носять систематичний характер, то директор закладу освіти зобов’язаний повідомити уповноважені органи Національної поліції та службу у справах дітей.

12.  У разі, якщо Комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутись до органів Національної поліції України із заявою, про що директор закладу освіти  має повідомити постраждалого.

13.  Батьки зобов’язані виконувати рішення та рекомендації Комісії.

Зразок заяви 

zrazok zajava(1).pdf

 

 

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування)

та відповідальність осіб, причетних до булінгу

в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці

          

porjadok_.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Навігація

Контакти

    Адреса:23751,вул.Федика, с.Зятківці,Гайсинський р-н, Вінницька обл. Email:
tantcura2016@gmail.com