ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Г.Т. Танцюри с. Зятківці

Знання - це скарб, а вміння вчитись - ключ до нього

Новини


Методичний тиждень класного керівника

 Шкільне методичне об’єднання класних керівників працює над питанням: «Виховання громадянина-патріота».

 



       У лютому в школі пройшов тиждень класного керівника на тему: «Формування патріотичного виховання через традиції та звичаї українського народу». В рамках тижня проведено ряд  відкритих виховних заходів.   

Зима нас вдосталь розважала: 

Різдво ми й Новий рік стрічали, 

Біля ялинки були жарти, сміх, 

Каталися ми з гірок снігових. 

Прийшла пора Зимі на північ повертатись, 

Тож  хоче вона з нами попрощатись. 

 

Дарує Стрітення та Масляну нам на прощання –

 

Свята веселі зимові, останні.

 

У 4 класі ( класний керівник Солодка Л.В.) відбувся «Народний календар. Масниця». Під час заходу учні ознайомились із традиціями українського свята Масляної, історією його виникнення. Переглянули документальний фільм «Традиції святкування Масляної в Україні», грали у традиційні ігри. Захід закінчився пригощанням усіх присутніх традиційною стравою – солодкими, запашними, смачними млинцями.
 

 

 

 

Утікай, утікай, біла зимонько: 

Вже  нема, вже нема в тебе силоньки -   

Вже весна, йде весна-чарівниченька,

Потемніє, почорніє в тебе личенько.

    У 3 класі  класний керівник Мацюк Л. М. провела свято «Зиму проводжай - весну зустрічай». Під час свята діти дізналися про обряди і звичаї одного з найшановніших церковних свят - Стрітення, яке відзначають 15 лютого. Учні розповідали легенди, народні прикмети, водили хороводи. Зима із весною змагалися, співали пісні, відгадували загадки. Цікавою була зустріч звірів, які вирушили зустрічати весну. Жайворонок із ключем у руках відімкнув дорогу для весни. В знак перемоги дівчинка –Весна уквітчала землю і усіх учасників свята квітами.

          У 5 класі  був проведений усний журнал " Рослини - символи України " (класний керівник Драч О.Л.). Учні ознайомились із значенням рослин , що є національними символами нашого народу , розповідали легенди , інсценізували казку  "Квіти" , читали вірші , перглянули відеокліп про мальви . Ці квіти символізують рідну матір , отчий дім  , що є безмежними дивами природи.

Скільки того цвіту при долині !

Кожна квітка – пісня України.

Скільки того цвіту край городу!

Кожна квітка – материна врода.

 

 

Оберіг-сорочку вишила для сина.
Візерунком стали квіти України:
маки та волошки, мальви біля хати.
Долю для дитини вишивала мати.

       У 9 класі був проведений відкритий виховний захід на тему: «Українська вишиванка» (класний керівник Клосовська Н.М.). На даному заході були присутні учні 7, 10 та 11 класів. Школярі ознайомилися із історією вишиванки, значенням вишиванки як оберега, повірями та легендами про вишивану сорочку, народними прислів’ями та приказками. Також учні почули 10 цікавих фактів про вишиванку, переглянули відеопрезентацію про походження української вишиванки, символіку візерунків та значення кольорів. Дізналися про те, що усім регіонам України притаманна своя вишиванка, яка відрізняється і мотивами вишивки і кольорами.

 

Вишиванка - символ Батьківщини, 
Дзеркало народної душі,
 
В колисанці купані хвилини,
 
Світло і тривоги у вірші.

 

 

 

 

 

 



25.02.2016 | Aдмін

Вернутись назад

Навігація

Контакти

    Адреса:23751,вул.Федика, с.Зятківці,Гайсинський р-н, Вінницька обл. Email:
tantcura2016@gmail.com