ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Г.Т. Танцюри с. Зятківці

Знання - це скарб, а вміння вчитись - ключ до нього

Новини


Гідність та свобода для мене – це…

Моя Україна встала з колін,
Вона подолає всі стіни.
І стане країною серед країн,
Відродиться під час руїни.День Гідності та Свободи в закладі відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців. 21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004 р.) та Революція гідності (2013 р.). Здобувачі освіти відзначили цей день участю у флешмобі «Гідність та свобода для мене – це…» , де поділилися своїми думками, що для них означають ці слова.  Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.  

https://youtu.be/zuoCcDv4HRo

 

До Дня Гідності та Свободи 8-класники переглянули документальний фільм "Майдан Гідності": учні побачили, як доленосні події згуртували український народ навколо високої мети - відстоювання незалежності України, досягнення гідного рівня життя. Діти під час перегляду фільму ставили багато запитань, їм було цікаво, вони переживали, деякі з них навіть плакали.

Учні 7 класу (класний керівник Заяць О.В.) під час виховної години «Навіки слава Україні, героям слава на віки» згадали героїв Небесної Сотні та виготовили плакат «Україна – територія гідності і свободи»19.11.2021 | Aдмін

Вернутись назад