Зарахування, переведення та вибуття учнів

 

9 klas - 2019.pdf

perevedennya 2018-2019.pdf

 sarachuvannya-1 klas-2019.pdf

 

 11 klas-2018.pdf 

 

9 klas-2018.pdf

 

sarachuvannya-1 klas-2018.pdf

 

perevedenya 2017-2018.pdf

 

Витяг з протоколу № 8 

засідання педагогічної ради СЗШ І-ІІІ ст. 

ім. Г. Т. Танцюри с. Зятківці

                                                          від 23.06.2017 року

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів (вихованців) та державної підсумкової атестації випускників старшої школи,

педагогічна рада У Х В А Л И Л А:

В зв’язку із здобуттям повної загальної середньої освіти і отриманням атестатів та закінченням школи відрахувати зі складу учнів 11 класу:

1) Бондар Анастасію Олександрівну

2) Гавриленка Євгена Валентиновича

3) Оберемок Катерину Романівну

4) Полицю Вікторію Сергіївну

5) Шлікар Тетяну Володимирівну 

 

               Голова педагогічної ради                      М.І. Іщенко

                  Секретар                                   Л.М. Мацюк

 

 

Витяг з протоколу № 7 

засідання педагогічної ради СЗШ І-ІІІ ст. 

ім. Г. Т. Танцюри с. Зятківці

                                 від 09.06.2017 року

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів (вихованців) та державної підсумкової атестації випускників базової школи, 

педагогічна рада 
У Х В А Л И Л А:

1. В зв’язку із здобуттям базової загальної середньої освіти і отриманням свідоцтв та закінченням школи ІІ ступеня відрахувати зі складу учнів 9 класу 6 учнів:

1) Бондаря Павла Миколайовича

2) Дубового Віталія Бориславовича

3)Панчука Володимира Вікторовича

4) Побірського Пилипа Петровича

5) Сторожук Тетяну Володимирівну

6) Сухоребру Світлану Олександрівну

                Голова педагогічної ради                            М.І. Іщенко

                Секретар                                                       Л.М. Мацюк 

 

Витяг з протоколу № 6  

засідання педагогічної ради СЗШ І-ІІІ ст.  

ім. Г. Т. Танцюри с. Зятківці

          від 26.05.2017 року

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів (вихованців) та державної підсумкової атестації випускників початкової школи,

педагогічна рада У Х В А Л И Л А:

Перевести до наступних класів:

 *10 учнів 1 класу:

1) Клосовського Назара Андрійовича

2) Колбасова Артема Олександровича

3) Ломачевську Евеліну Петрівну

4) Ломачевську Надію Віталіївну

5) Луньову Вікторію Богданівну

6) Новачок Євгенію Олександрівну

7) Паламарчук Вікторію Петрівну

8) Семенишину Тетяну Русланівну

9) Солодкого Артьома Євгенійовича

10) Куліцького Івана Івановича

*9 учнів 2 класу:

1) Борозана Артура Сергійовича

2) Грабову Ярославу Василівну

3) Козачук Дар’ю Олексіївну

4) Коханчук Розалію Олексіївну

5) Лебідь Аліну Юріївну

6) Ломачевську Марину Петрівну

7) Ломачевську Марію Віталіївну

8) Сябу Софію Олексіївну

9) Томляк Мар’яну Юріївну

*12 учнів 3 класу:

1) Боднар Олександру Іванівну

2) Борову Ірину Сергіївну

3) Довженко Дар'ю Ярославівну

4) Гавриленко Оксану Андріївну

5) Гончака Романа Миколайовича

6) Грубу Оксану Ігорівну

7) Гринюк Оксану Олександрівну

8) Приходько Анастасію Юріївну

9) Ломачевського Ярослава Григоровича

10) Хоменко Олександру  Андріївну

11) Новачок Марину Русланівну

12) Підрушняк Вікторію Олександрівну

* 14 учнів 4 класу:

1) Бардука Віталія Дмитровича

2) Вдовиченко Єлизавету Андріївну

3) Грабовську Лесю Миколаївну

4) Губаря Костянтина Юрійовича

5) Іщенко Юлю Олегівну

6) Корсуна Олександра Олеговича

7) Коханчука Геннадія Олексійовича

8) Ломачевську Альону Петрівну

9) Ломачевську Аніту Віталіївну

10) Мамай Ангеліну Михайлівну

11) Мулика Максима Андрійовича

12) Онищенка Володимира Володимировича

13) Розлуцького Даніїла Володимировича

14) Сухоребру Вікторію Олександрівну

 * 14 учнів 5 класу:

1) Андрюхову Ірину Володимирівну

2) Гавриленка Максима Валентиновича

3) Дишкантюка Віталія Ммиколайовича

4) Дубового Іллю Володимировича

5) Захарчук Анастасію Володимирівну

6) Заяць Ілону Віталіївну

7) Ліхоткіну Ірину Сергіївну

8) Ломачевську Ірину Віталіївну

9) Палій Дар’ю Богданівну

10) Побірського Антона Івановича

11) Пунцевич Анастасію Дмитрівну

12) Хоменко Вікторію Андріївну

13) Сторожук Вікторію Сергіївну

14) Чернову Тетяну Миколаївну

*13 учнів 6 класу:

1) Заєць Аліну Сергіївну

2) Коваль Світлану Віталіївну

3) Козачук Діану Олексіївну

4) Козачука Євгена Миколайовича

5) Ломачевського Єлисея Віталійовича

6) Ломачевськоу Мирославу Григорівну

7) Ломачевськоу Наталію Петрівну 

8) Побірського Івана Олександровича

9) Ропака Анатолія Сергійовича

10) Солодку Юлію Володимирівну

11) Шлікаря Андрія Володимировича

12) Штокала Назара Вадимовича

13) Старинщук Ірину Іванівну

*12 учнів 7 класу:

1) Вдовиченко Віолетту Андріївну

2) Довженко Софію Олегівну

3) Дубову Аліну Сергіївну

4) Дубового Олега Богдановича

5) Колесника Артура Юрійовича

6) Мельник Аліну Олександрівну

7) Семенишина Назара Станіславовича

8) Семенишина Валентина Руслановича

9) Слюсаренка Романа Григоровича

10) Солодку Мар’яну Володимирівну

11) Партику Валентину Володимирівну

12) Шліхунова Сергія Олексійовича

*13 учнів 8 класу:

1) Дубець Адріану Ігорівну

2) Заяць Аліну Віталіївну

3) Клімащук Тетяну Володимирівну

4) Кобанчука Володимира Андрійовича

5) Коваленка Олександра Вікторовича

6) Корсуна Владислава Олеговича

7) Ломачевського Вадима Петровича

8) Ломачевську Людмилу Григорівну

9) Максимець Анастасію Володимирівну

10) Машталіра Святослава Юрійовича

11) Онуфрейчук Антоніну Григорівну

12) Солодку Каріну Миколаївну

13) Сябу Ольгу Олексіївну

 

*10 учнів 10 класу:

1) Данько Вікторію Петрівну

2) Дишкантюк Анастасію Олександрівну

3) Кожушану Іванну Ігорівну

4) Ломачевського Владислава Григоровича

5) Ломачевського Ігоря Петровича

6)Ляльчук Тетяну Сергіївну

7)Максимця Олександра Володимировича

8)Онуфрейчука Романа Миколайовича

9)Панчук Віту Станіславівну

10)Тоірова Алі Пірмахмадовича

 

                 Голова педагогічної ради                М.І. Іщенко

                 Секретар                   Л.М. Мацюк   

 

 

Витяг з протоколу № 5   

засідання педагогічної ради СЗШ І-ІІІ ст.  

ім. Г. Т. Танцюри с. Зятківці

          від 27.05.2016 року

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів (вихованців) та державної підсумкової атестації випускників початкової школи,

педагогічна рада У Х В А Л И Л А:

Перевести до наступних класів:

 

*10 учнів 1 класу:

1) Борозана Артура Сергійовича

2) Грабову Ярославу Василівну

3) Козачук Дар’ю Олексіївну

4) Коханчук Розалію Олексіївну

5) Лебідь Аліну Юріївну

6) Ломачевську Марину Петрівну

7) Ломачевську Марію Віталіївну

8) Сябу Софію Олексіївну

9) Томляк Мар’яну Юріївну

10) Черевчук Людмилу Вікторівну

*12 учнів 2 класу:

1) Боднар Олександру Іванівну

2) Борову Ірину Сергіївну

3) Воронюк Анастасію Юріївну

4) Гавриленко Оксану Андріївну

5) Гончака Романа Миколайовича

6) Грубу Оксану Ігорівну

7) Гринюк Оксану Олександрівну

8) Дудика Іллю Віталійовича

9) Ломачевського Ярослава Григоровича

10) Шикулу Анастасію Юріївну

11) Новачок Марину Русланівну

12) Підрушняк Вікторію Олександрівну

* 15 учнів 3 класу:

1) Бардука Віталія Дмитровича

2) Вдовиченко Єлизавету Андріївну

3) Грабовську Лесю Миколаївну

4) Губаря Костянтина Юрійовича

5) Іщенко Юлю Олегівну

6) Корсуна Олександра Олеговича

7) Коханчука Геннадія Олексійовича

8) Ломачевську Альону Петрівну

9) Ломачевську Аніту Віталіївну

10) Мамай Ангеліну Михайлівну

11) Мулика Максима Андрійовича

12) Онищенка Володимира Володимировича

13) Розлуцького Даніїла Володимировича

14) Сухоребру Вікторію Олександрівну

15) Черевчука Владислава Вікторовича

 * 15 учнів 4 класу:

1) Андрюхову Ірину Володимирівну

2) Гавриленка Максима Валентиновича

3) Дишкантюка Віталія Ммиколайовича

4) Дубового Іллю Володимировича

5) Захарчук Анастасію Володимирівну

6) Заяць Ілону Віталіївну

7) Ліхоткіну Ірину Сергіївну

8) Ломачевську Ірину Віталіївну

9) Палій Дар’ю Богданівну

10) Побірського Антона Івановича

11) Пунцевич Анастасію Дмитрівну

12) Сатулу Уляну Романівну

13) Сторожук Вікторію Сергіївну

14) Чернову Тетяну Миколаївну

15) Шикулу Андрія Юрійовича

*12 учнів 5 класу:

1) Заєць Аліну Сергіївну

2) Коваль Світлану Віталіївну

3) Козачук Діану Олексіївну

4) Козачука Євгена Миколайовича

5) Ломачевського Єлисея Віталійовича

6) Ломачевськоу Мирославу Григорівну

7) Ломачевськоу Наталію Петрівну 

8) Побірського Івана Олександровича

9) Ропака Анатолія Сергійовича

10) Солодку Юлію Володимирівну

11) Шлікаря Андрія Володимировича

12) Штокала Назара Вадимовича

*12 учнів 6 класу:

1) Вдовиченко Віолетту Андріївну

2) Довженко Софію Олегівну

3) Дубову Аліну Сергіївну

4) Дубового Олега Богдановича

5) Колесника Артура Юрійовича

6) Мельник Аліну Олександрівну

7) Семенишина Назара Станіславовича

8) Семенишина Валентина Руслановича

9) Слюсаренка Романа Григоровича

10) Солодку Мар’яну Володимирівну

11) Партику Валентину Володимирівну

12) Шліхунова Сергія Олексійовича

*14 учнів 7 класу:

1) Дубець Адріану Ігорівну

2) Заяць Аліну Віталіївну

3) Клімащук Тетяну Володимирівну

4) Кобанчука Володимира Андрійовича

5) Коваленка Олександра Вікторовича

6) Корсуна Владислава Олеговича

7) Ломачевського Вадима Петровича

8) Ломачевську Людмилу Григорівну

9) Максимець Анастасію Володимирівну

10) Машталіра Святослава Юрійовича

11) Онуфрейчук Антоніну Григорівну

12) Солодку Каріну Миколаївну

13) Сябу Ольгу Олексіївну

14) Шикулу Василя Юрійовича

* 6 учнів 8 класу:

1) Бондаря Павла Миколайовича

2) Дубового Віталія Бориславовича

3) Панчука Володимира Вікторовича

4) Побірського Пилипа Петровича

5) Сторожук Тетяну Володимирівну

6) Сухоребру Світлану Олександрівну

*5 учнів 10 класу:

1) Бондар Анастасію Олександрівну

2) Гавриленка Євгена Валентиновича

3) Оберемок Катерину Романівну

4) Полицю Вікторію Сергіївну

5) Шлікар Тетяну Володимирівну

 

                 Голова педагогічної ради                М.І. Іщенко

                 Секретар                   Л.М. Мацюк

 

 

Витяг з протоколу № 7 

засідання педагогічної ради СЗШ І-ІІІ ст. 

ім. Г. Т. Танцюри с. Зятківці

                                                                           від 31.05.2016 року

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів (вихованців) та державної підсумкової атестації випускників старшої школи,

педагогічна рада У Х В А Л И Л А:

В зв’язку із здобуттям повної загальної середньої освіти і отриманням атестатів та закінченням школи відрахувати зі складу учнів 11 класу:

                   1) Городецьку Лілію Миколаївну     

2) Губаря Вячеслава Васильовича  

3) Загородню Дарію Вікторівну  

4) Ломачевського Едуарда Григоровича  

5) Мельника Сергія Олександровича   

6) Миговича Юрія Юрійовича

7) Онищенко Тетяну Володимирівну  

8) Соловйова-Куценка Максима Геннадійовича  

9) Шліхунову Світлану Олексіївну.    

 

               Голова педагогічної ради                      М.І. Іщенко

               Секретар                                   Л.М. Мацюк

 

 

Витяг з протоколу № 8 

засідання педагогічної ради СЗШ І-ІІІ ст.

ім. Г. Т. Танцюри с. Зятківці

                                         від 09.06.2016 року

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів (вихованців) та державної підсумкової атестації випускників базової школи, 

педагогічна рада
У Х В А Л И Л А:

1. Перевести до 10 класу 6 учнів: 
1) Дишкантюк Анастасію Олександрівну

2) Кожушану Іванну Ігорівну

3) Ломачевського Владислава Григоровича

4) Ломачевського Ігоря Петровича

5) Онуфрейчука Романа Миколайовича

6) Тоірова Алі Пірмахмадовича

 

2. Згідно з поданими заявами батьків, в зв’язку із здобуттям повної загальної середньої освіти в інших навчальних закладах відрахувати зі складу учнів 9 класу 4 учні:
1) Дишкантюк Альону Миколаївну

2) Максимця Олександра Володимировича

3)Панасюка Богдана Олеговича

4) Сябу Іванну Олексіївну

        Голова педагогічної ради                            М.І. Іщенко

        Секретар                                                       Л.М. Мацюк