ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Г.Т. Танцюри с. Зятківці

Знання - це скарб, а вміння вчитись - ключ до нього

Новини


Матеріально-технічну базу закладу оновлено

Турбота — рух душі, а життя — се рух

(Григорій Сковорода)

 



Відповідно до Постанови КМУ від 21.04.2021 року №403 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та її наслідків під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти» на умовах співфінансування держави та територіальних громад для шкіл області придбано 2 327 ноутбуків. 18 ноутбуків було вручено Гайсинським міським головою ГУКОМ  Анатолієм Іллічем закладам освіти громади. Серед них  і закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці. Директор Марія ІЩЕНКО передала ноутбуки для використання під час освітнього процесу в кабінети української мови і літератури (завідувач Валентина Мартинюк) та біології (завідувач Наталія Клосовська).

За сприяння народного депутата України Миколи КУЧЕРА та начальника відділу освіти Валентини ШРАМКО заклад отримав меблеву стінку для початкових класів (завідувач Людмила Мацюк).  Відтепер в такому комфортному освітньому середовищі першокласники нової української школи здобуватимуть знання ще з більшим задоволенням. «У нас – як вдома!» -  висловився захоплено першокласник. 

Здобувачі освіти, педагоги висловлюють щиру вдячність владі, органам місцевого самоврядування, депутатам за турботу про дітей, їхні знання, здоров’я та щасливе майбутнє.




09.01.2022 | Aдмін

Вернутись назад

Навігація

Контакти

    Адреса:23751,вул.Федика, с.Зятківці,Гайсинський р-н, Вінницька обл. Тел.:(04334)63-2-44 Email:ztk@gnedu.vn.ua Email:
tantcura2016@gmail.com